Faaliyetlerimiz

01.

Proje Faaliyetlerimiz

Firmamız bitki satış merkezleri ile beraber proje çizimi ve uygulamaları ile bir çok otel, cafe, park ve konut peyzajlarına imza atmıştır. Doğru bitki seçimi ve doğru konumlandırma ile maksimum verimi ve görsel tatminliği ön planda tutmuştur.

02.

Yurtiçi Bitki Tedarik Faaliyetlerimiz

Ana kalemlerimizin yanı sıra yurtiçi bitki tedariğimiz  iç mekan, dış mekan, kaktüs ve sukulent çeşitlerimizi de bünyemizde barındırarak  ürün çeşitliliği ile kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlayarak aradığınız bitkiye kolayca ulaşmanızı sağlıyoruz.

03.

İthalat Faaliyetlerimiz

Japonya, Çin, Hollanda, Almanya gibi bir çok Asya ve Avrupa ülkelerinden ithal getirdiğimiz bitkilerimize seralarımızda kontrollü ve titizlikle ev sahipliği yapıyor, genişleyen ürün portföyümüz ile peyzaj ve tarım sektöründe kaliteyi takip ediyoruz.

04.

İhracat Faaliyetlerimiz

Seralarımız ve bahçelerimizde standartlara uygun  üretim ve bakımını sağladığımız bitkilerimizi dünyaya sunarak, peyzaj ve tarım sektöründe ihracatın kapılarını açıyoruz.

 

05.

Ar-ge Çalışmalarımız

Her zaman yenilikçi, araştırmacı, denetleyici ve dikkatli çalışmalar yaparak Ar-Ge faaliyetlerimizi her geçen gün artırmaktayız.

Özel Tekliflerden Haberdar Olmak İçin Abone Olun